Wczytywanie...

Würth

Warszawa

Würth

WÜRTH to specjalista w zakresie materiałów montażowych, mocujących, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi oraz chemii technicznej. Z ponad 125 tys. wysokiej jakości produktów możemy sprostać wymaganiom z różnych branż oraz projektów – zawsze kładziemy nacisk na jakość naszych produktów i usług.

Nasza firma działa od 1945, a marka WÜRTH stałą się międzynarodowym dostawcą normaliów, odzieży roboczej, systemów magazynowych i wielu innych rozwiązań. Pomimo tego WÜRTH to nadal firma rodzinna, która stawia na bliskość z klientem.

Aby być jeszcze bliżej klientów, nasz sklep WÜRTH online czynny jest codziennie przez całą dobę, a nasza oferta jest zawsze dostępna. Kupujesz niezależnie od czasu i miejsca. Produkty możesz również w łatwy sposób kupować w naszych sklepach. W całej Polsce jest ich już ponad 40, a ich liczba stale rośnie! Możemy zatem śmiało stwierdzić, że jesteśmy zawsze tam, gdzie klienci nas potrzebują. Oczywiście nie możemy zapomnieć o naszych przedstawicielach handlowych, którzy zawsze służą profesjonalnym doradztwem w zakresie produktowym. Zamówienia można składać u nas również przez telefon.

Pozostałe oferty

Dodane przez Würth

Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
720
Założone w
1945
Miasto
Warszawa