Wczytywanie...
2024-01-17

 Zadania, które będziesz realizować:

  • wspieranie klientów w wyborze najlepszych produktów i usług bankowych
  • budowanie długotrwałych relacji z klientami banku i pozyskiwanie nowych
  • zapewnianie klientom profesjonalnej obsługi z wykorzystaniem najnowocześniejszych narzędzi i technologii
  • realizacja indywidualnych i zespołowych zadań sprzedażowych
  • obsługa transakcji gotówkowych i bezgotówkowych

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w sprzedaży i/lub obsłudze klienta
  • przedsiębiorczość i aktywność oraz umiejętność budowania relacji z klientami
  • otwartość na zmiany i determinacja w działaniu
  • chęć rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
  • nastawienie na aktywną współpracę i wsparcie zespołu

Twoja MOC jest ważna , dlatego gwarantujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • bogatą ofertę benefitu samochodowego
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Santander Bank Polska
Profil firmy
Branża
Finanse
Liczba pracowników
11000
Założone w
2001
Miasto
Wrocław