Wczytywanie...
2024-01-11

Zadania, które będziesz realizować:

  • budowanie długotrwałych, profesjonalnych relacji z klientami segmentu Premium
  • rozpoznawanie potrzeb klientów, przygotowywanie i prezentowanie ofert produktowych, oferowanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb klientów
  • pozyskiwanie nowych klientów segmentu Premium
  • realizacja zadań sprzedażowych przy zachowaniu wysokich standardów jakości i etyki sprzedaży
  • obsługa klientów w zakresie: kredytów konsumpcyjnych i hipotecznych, produktów inwestycyjnych, ubezpieczeń, depozytów, kart i usług elektronicznych
  • zarządzanie dochodowością portfela klientów

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w kompleksowej obsłudze klientów indywidualnych w bankowości
  • wiedza ekonomiczna oraz doskonała znajomość produktów bankowych dla klientów indywidualnych
  • umiejętność stosowania technik i metod sprzedaży dostosowanych do profilu klienta
  • samodzielność w pracy na portfelu klientów
  • umiejętność dobrej organizacji i zarządzania czasem pracy
  • nastawienie na aktywną współpracę i wsparcie zespołu, przy zachowaniu dużej samodzielności

Twoja MOC jest ważna , dlatego gwarantujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wewnętrzne programy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • udział w ciekawych, strategicznych projektach
  • zgrany zespół i przyjazną atmosferę
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • bogatą ofertę benefitu samochodowego
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • ofertę produktową banku na atrakcyjnych warunkach
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • możliwość wyboru spośród bogatej oferty świadczeń pozapłacowych w ramach systemu kafeteryjnego
  • ciekawe akcje w ramach programu propagującego zdrowy styl życia „BeHealthy”
  • nasza oferta benefitowa zawiera również rozwiązania dla osób z niepełnosprawnością.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Santander Bank Polska
Profil firmy
Branża
Finanse
Liczba pracowników
11000
Założone w
2001
Miasto
Wrocław