Wczytywanie...
2024-01-16

Jakie będą Twoje zadania?

  • Okablowanie szaf sterowniczych
  • Montaż końcowy i testowanie szaf sterowniczych oraz automatyki CNC
  • Kontrola jakości montażu

Czego potrzebujesz, aby do nas dołączyć?

  • Wykształcenie minimum średnie – technik elektryk, mechatronik
  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych i wykonywania pomiarów elektrycznych
  • Inicjatywa, zdolności manualne i dokładność
  • Dbałość o jakość wykonywanej pracy
  • Umiejętność współpracy w grupie
  • Dyspozycyjność do pracy na 2 zmiany
  • Mile widziane: Uprawnienia SEP do 1kV

Co możemy Ci zaoferować?

  • Szkolenie niezbędne do podjęcia pracy
  • Dobrą atmosferę w pracy w stabilnej firmie dbającej o bezpieczeństwo pracowników;
  • Możliwość rozwoju wraz z rozwojem zakładu i tworzeniem się nowych stanowisk;
  • Stabilność zatrudnienia oraz atrakcyjny pakiet benefitów, między innymi: Opiekę medyczną; Premię roczną; Kartę Multisport; Dofinansowanie do posiłków; Pracowniczy Program Emerytalny
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
303000
Założone w
1847
Miasto
Mirków