Wczytywanie...
2024-01-16

Opis stanowiska

  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją stanowiskową,
  • Nadzór i optymalizacja procesów produkcyjnych,
  • Odpowiedzialność za techniczną i ergonomiczną stronę stanowisk pracy,
  • Udział we wdrażaniu zmian, nadzór nad zmianami od strony produkcyjnej,
  • Udział w projektach oszczędnościowych, jakościowych,
  • Prowadzenie analiz jakościowych i poreklamacyjnych,
  • Odpowiedzialność i praca nad spełnianiem wskaźników bezpieczeństwa, jakości, wydajności i kosztów produkcji,
  • Szkolenie pracowników z procesów produkcyjnych,
  • Praca nad rozwiązywaniem bieżących problemów technicznych,
  • Wdrażanie usprawnień w ergonomii pracy,
  • Udział w codziennym raportowaniu wyników produkcyjnych,
  • Współpraca z działami wspierającymi,
  • Udział w audytach klientowskich, prowadzenie audytów wewnętrznych,
  • Kontakt z firmami zewnętrznymi, specyfikowanie narzędzi i urządzeń,
  • Bieżące prowadzenie analiz FMEA, tworzenie planów kontroli;

Kwalifikacje

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Min. kilkuletnie doświadczenie w pracy o podobnym charakterze w firmie z branży Automotive,
  • Znajomość zasad rysunku technicznego, umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji i rysunków wykonawczych dla narzędzi i urządzeń (AutoCAD),
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicznymi klientami, prowadzenie audytów klientowskich, a także wewnętrzną komunikację z zagranicznymi oddziałami firmy,
  • Umiejętność tworzenia analiz FMEA z wykorzystaniem oprogramowania APIS IQRM,
  • Chęć pracy w dynamicznym środowisku, ze zmieniającymi się priorytetami i częstą gotowością do udzielenia szybkiej odpowiedzi,
  • Mile widziana znajomość i umiejętność pracy z oprogramowaniem Minitab,
  • Mile widziana umiejętność tworzenia modeli 3D projektowanego przez siebie oprzyrządowania w Autodesk Inventor;

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowanie do opieki medycznej i do karty Multisport),
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie, premia wakacyjna,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci;
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Bosch sp. z o.o.
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
1000
Założone w
1996
Miasto
Mirków