Wczytywanie...
2024-01-20
Jakie będą Twoje zadania:
  • Przygotowanie i kontrola budżetu działu
  • Odpowiedzialność za wypełnienie wskaźników produkcyjnych przez zespół ( KPI’s)
  • Tworzenie i wdrażanie strategii działu
  • Zapewnienie odpowiedniej jakości i ilości produkcji według planu
  • Zarządzanie zespołem 25-30 osób , na różnych stanowiskach
  • Zapewnienie efektywnej współpracy zespołu poprzez budowanie zaufania i szacunku oraz określanie jasnych celów dla pracowników
  • Zapewnienie ścisłej współpracy z innymi działami (wymiana informacji)
  • Planowanie, organizowanie i zarządzanie czasem pracy pracowników.
  • Wdrożenie i rozpowszechnianie matrycy umiejętności jako narzędzia rozwoju dla członków zespołu
  • Przestrzeganie zasad związanych z ochroną środowiska, zasadami bezpieczeństwa, wszelkimi obowiązującymi procedurami w organizacji

Jakie masz kompetencje, umiejętności:

  • Posiadasz wyższe wykształcenie, najlepiej techniczne
  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym ( FMCG, Pharma)
  • Potrafisz zarządzać różnorodnym zespołem ludzi
  • Znasz i stosujesz metodologię i narzędzia Lean Manufacturing
  • Znasz programy MS Office, w tym Excel
  • Znasz język angielski na poziomie B2
  • Posiadasz wysokie zdolności analityczne
  • Dobrze organizujesz pracę własną oraz podległego zespołu
  • Potrafisz priorytetyzować zadania w zmieniających się warunkach
  • Jesteś proaktywny i potrafisz prezentować własne pomysły oraz rozwiązania
Co możemy ci zaoferować:
  • Umowę o pracę
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy dla osób spoza Oławy
  • Pakiet dodatkowych benefitów
  • Pracę w przyjaznych warunkach (klimatyzowana hala produkcyjna, system 5S)
  • … i znacznie więcej 🙂
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
46000
Założone w
2017