Wczytywanie...
2024-01-16

Opis stanowiska

  • Nadzór nad procesem produkcyjnym,
  • Zapewnienie prawidłowej identyfikacji wyrobu/detalu,
  • Odpowiedzialność za proces eskalacji w przypadku awarii/niezgodności,
  • Rozwiązywanie problemów na linii (technicznych, organizacyjnych, powiązanych z zasobami),
  • Odpowiedzialność za terminowość i jakość produkcji,
  • Minimalizacja kosztów na liniach produkcyjnych,
  • Motywowanie zespołu oraz budowanie dobrych relacji.

Kwalifikacje

  • Doświadczenie na stanowisku lidera / brygadzisty zespołu – min. 2 lata,
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane wyższe),
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych oraz dokumentacji technologicznej,
  • Umiejętność analizy oraz podejmowania decyzji na bazie rzeczywistych danych,
  • Zdolności organizacyjne, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Minimum podstawowa znajomość programu SAP,
  • Gotowość do praca w systemie 3-zmianowym.

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą Robert Bosch Sp. z o.o.,
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (m.in.: dofinansowana opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, ubezpieczenie na życie),
  • Premia frekwencyjna wypłacana miesięcznie, premia wakacyjna,
  • Stołówka na miejscu – pracodawca współfinansuje koszt posiłków,
  • Bogaty pakiet atrakcji dla Pracowników i ich dzieci – np. wspólne imprezy pracownicze.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Bosch sp. z o.o.
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
1000
Założone w
1996
Miasto
Mirków