Wczytywanie...
2024-01-20

Jakie będą Twoje zadania:

  • Rozładunek i załadunek materiałów oraz wyrobów gotowych.
  • Rozmieszczanie materiałów na obszarze magazynu.
  • Dostarczanie materiałów na produkcję.
  • Obsługa terminali wózkowych.

Oczekujemy:

  • Wykształcenie min. zawodowe.
  • Uprawnienia na wózki widłowe.
  • Doświadczenie w obsłudze wózków widłowych.
  • Znajomość podstawowych zasad dotyczących gospodarki materiałowej.
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera (programy magazynowe).
  • Uczciwość, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, dyspozycyjność.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Zapewniamy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą.
  • Niezbędną odzież i obuwie robocze dostosowane do pracy w magazynie.
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie zasadnicze, premia miesięczna, dodatki z tytułu pracy zmianowej oraz w weekendy).

A ponadto:

  • Prywatna opieka medyczna.
  • Opieka lekarza zakładowego.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie dojazdów do pracy.
  • Dofinansowanie zakupu posiłków i napojów.
  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
46000
Założone w
2017