Wczytywanie...
2024-01-15

Co oferujemy:

  • Uczestnictwo w szkoleniach technicznych
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
  • Zatrudnienie w międzynarodowej korporacji o stabilnej pozycji na rynku
  • Uczestnictwo w rozwoju firmy, cieszącej się dużym uznaniem na rynku maszyn cnc
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop i telefon
  • Prywatne ubezpieczenie na pobyt za granicą
  • Prywatna rozszerzona opieka medyczna LUX MED
  • Ubezpieczenie wypadkowe
  • Multisport

Zadania i obowiązki na stanowisku:

  • Instalowanie nowych maszyn i urządzeń –centrów obróbczych CNC
  • Przeprowadzanie napraw, przeglądów prewencyjnych, prac konserwacyjnych i remontowych maszyn
  • Przeprowadzanie szkoleń, pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych naszych klientów, identyfikacja części zamiennych
  • Podróże służbowe na terenie Polski i Europy

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne (preferowane mechaniczne i elektromechaniczne)
  • Doświadczenie w montażach i naprawach maszyn cnc
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie i znajomość zagadnień w sterowaniu FANUC będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność samodzielnej pracy oraz konsekwencja w działaniu oparta również na pracy zespołowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Ważne prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu osobowego
  • Dyspozycyjność (częste wyjazdy serwisowe również za granicę)
  • Znajomość komputerowych programów biurowych (MS Office)
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
40
Założone w
2007
Miasto
Kąty Wrocławskie