Wczytywanie...
2024-01-16

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn sterowanych numerycznie (frezarki, szlifierki, przeciągarki)
  • ustawianie parametrów i wprowadzaniem korekt, nadzorowanie pracy obrabiarek
  • przezbrajanie maszyn oraz wymianą narzędzi obróbczych
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbaniem o stan techniczny maszyn
  • kontrola jakościowa produktów

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn CNC, ale nie jest ono koniecznie – zapewniamy pełne przeszkolenie stanowiskowe
  • umiejętność czytania i pracy z rysunkiem technicznym
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym
  • wysoka motywacja i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • w przypadku osób bez doświadczenia zawodowego w pracy na maszynach CNC – wynagrodzenie min. 5250 zł brutto miesięcznie na start (stawka podstawowa z 20% dodatkiem za pracę w systemie 4-brygadowym, przy pracy wyłącznie na 3 zmiany stawka min. 4368 zł brutto miesięcznie), doświadczonym kandydatom proponujemy wyższe stawki wynagrodzenia
  • dodatek do wynagrodzenia za pracę na drugiej zmianie oraz dodatek za pracę w porze nocnej
  • coroczne podwyżki wynagrodzeń, premia roczna, możliwość uzyskania premii uznaniowej
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną (szeroki pakiet usług Luxmed obejmujący m.in. usługi rehabilitacyjne) z możliwością rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • dofinansowanie do karty MultiSport (karta MultiSport Plus dla pracownika z nielimitowanymi wejściami do obiektów sportowych) oraz możliwość rozszerzenia pakietu na członków rodziny
  • ubezpieczenie na życie MetLife opłacane w całości przez pracodawcę oraz możliwość wykupienia dodatkowego pakietu ubezpieczenia grupowego w PZU
  • dofinansowanie do obiadów w firmowej kantynie
  • dofinansowanie do wypoczynku „wczasy pod gruszą”, bony świąteczne
  • zapomogi dla pracowników w trudnej sytuacji życiowej
  • pożyczki pracownicze na zakup lub remont mieszkania
  • dodatkowy indywidualny program emerytalny finansowany w 100% przez pracodawcę, dzięki któremu wypracujesz sobie rzeczywistą emeryturę
  • szkolenia stanowiskowe
  • imprezy firmowe takie jak wigilia pracownicza, mikołajki dla dzieci oraz firmowy piknik dla pracowników z osobami towarzyszącymi i dziećmi
  • bezpłatny transport z Wrocławia (autobus firmowy)
  • bezpłatny i zamknięty parking dla samochodów na terenie zakładu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
White Drive Motors & Steering
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
1200
Założone w
2000
Miasto
Bielany Wrocławskie