Wczytywanie...
2024-01-20

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie obliczeń statyczno – wytrzymałościowych oraz wymiarowanie konstrukcji żelbetowych i stalowych;
  • Opracowanie dokumentacji projektowej konstrukcji w środowisku 3D;
  • Samodzielne projektowanie konstrukcji na etapie projektu koncepcyjnego, budowlanego, wykonawczego oraz warsztatowego;
  • Opracowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych na etapie projektowania i realizacji;
  • Koordynowanie prowadzonych projektów w zakresie konstrukcji, zapewniające ukończenie prac zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem;
  • Analizy optymalizacyjne;
  • Współpraca z Zespołami Pozyskiwania Kontraktów;
  • Współpraca z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi w zakresie realizowanych projektów.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (kierunek budownictwo);
  • Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno -budowlanej;
  • Biegła znajomość oprogramowania CAD;
  • Znajomość programów obliczeniowych SCIA Engineer, Robot Structural Analysis, Dlubal Craneway, Idea Statica;
  • Min. 3 letnie doświadczenie w zakresie projektowania konstrukcji żelbetowych.
  • Doświadczenie w projektowaniu konstrukcji sprężonych – mile widziane;
  • Doświadczenie w projektowaniu elementów prefabrykowanych lub pacy w zakładzie prefabrykacji – mile widziane;
  • Znajomość Tekla Structures – mile widziane.

Oferujemy:

  • Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy;
  • Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Szeroki pakiet benefitów.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Atlas Ward
Profil firmy
Branża
Budownictwo
Liczba pracowników
148
Założone w
1999
Miasto
Wrocław