Wczytywanie...
2024-01-20

Zakres obowiązków

  • Samodzielne projektowanie sieci sanitarnych (wodno-kanalizacyjnych), oraz systemów odwodnienia w koordynacji wielobranżowej,
  • Nadzór nad pracą asystentów branżowych,
  • Współpraca z projektantami i koordynatorami branżowymi,
  • Udział w naradach projektowych,
  • Uczestnictwo w wyjazdach inwentaryzacyjnych związanych z wizjami lokalnymi.
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej do wydania Klientowi,
  • Bezpośredni kontakt z Klientem,
  • Znajomość Prawa Budowlanego i przepisów branżowych.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe: Inżynieria Środowiska lub pokrewne,
  • Doświadczenie na stanowisku projektanta-min. 4 lata,
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych,
  • Uprawnienia bez ograniczeń do projektowania w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,
  • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych,
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Mile widziane doświadczenie w środowisku 3D np. z użyciem programu CIVIL,
  • Mile widziana umiejętność pracy w MicroStation, Profil Koordynatorze, AutoCad,
  • Mile widziana znajomość w tematyce kosztorysowania,
  • Mile widziane doświadczenie w tematach kolejowych, przy projektowaniu odwodnienia.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do poziomu umiejętności i doświadczenia,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Aktywne wsparcie firmy w zakresie szkoleń specjalistycznych np.  BIM/REVIT i inne,
  • Możliwość doskonalenia umiejętności z języka angielskiego (kursy wewnętrzne),
  • Wysoką kulturę organizacyjną, przyjazną atmosferę i wzajemną pomoc,
  • Udział w projektach realizowanych w technologii BIM.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Budownictwo
Liczba pracowników
100
Założone w
2017
Miasto
Wrocław