Wczytywanie...
2024-01-19

Twój zakres obowiązków

  • Efektywna organizacja i koordynacja bieżącej pracy pracowników podczas zmiany (ok. 7-20 osób)
  • Monitorowanie, rozliczanie i raportowanie wyników produkcji
  • Realizowanie założonego planu produkcji
  • Dbanie o bezpieczeństwo podczas pracy oraz prawidłowy przebieg procesów produkcyjnych
  • Utrzymywanie porządku i dyscypliny w swoim obszarze, m.in. wdrożenie i stosowanie standardu 5s
  • Rozdzielanie i planowanie pracy na poszczególnych stanowiskach.
  • Zarządzanie absencją pracowników
  • Wdrażanie, motywowanie i ocenianie efektywności pracowników
  • Dbanie o dobrą atmosferę w zespole (m.in. poprzez rozwiązywanie konfliktów)

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w obszarze produkcyjnym
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie 12 godzinnym czterobrygadowym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność tworzenia grafików i kontrolowania czasu pracy podległego zespołu
  • Znajomość Kodeksu Pracy
  • Znajomość i realizacja narzędzi Lean Manufacturing
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Nastawienie na realizację celów produkcyjnych
  • Umiejętność pracy w zespole i delegowaniu zadań pracownikom
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
LG Energy Solution
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
9500
Założone w
2016
Miasto
Biskupice Podgórne