Wczytywanie...

Twój zakres obowiązków:

  • Praca w dziale legalizacji w ramach struktur grupy
  • Kompleksowe prowadzenie spraw w zakresie legalizacji zatrudnienia cudzoziemców w Polsce – analiza dokumentów, ustalanie statusów pobytowych, wydawanie rekomendacji do legalnego zatrudnienia
  • Prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z legalizacją pracy – reprezentowanie pracodawcy na podstawie udzielonych pełnomocnictw
  • Kontakt z urzędami oraz innymi organami administracji publicznej
  • Bieżący kontakt z koordynatorami w celu uzgodnienia procedur legalizacyjnych i udzielania informacji
  • Raportowanie realizowanych celów

Nasze wymagania:

  • Minimum rok doświadczenia w samodzielnej obsłudze procesów legalizacyjnych i współpracy z organami administracji publicznej
  • Doskonała znajomość aktualnych przepisów i procedur związanych z legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców na terenie RP
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, aktywność i samodzielność w pracy
  • Komunikatywność, elastyczność i wielozadaniowość w działaniu
  • Dokładność i sumienność w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy:

  • Dużą samodzielność działania po okresie wdrożenia
  • Umowę o pracę na zastępstwo
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego i karty Multisport na preferencyjnych warunkach
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Usługi
Liczba pracowników
43000
Założone w
1990
Miasto
Wrocław