Wczytywanie...

Twój zakres obowiązków:

  • Realizowanie i koordynowanie całego procesu opisywania i rozliczania faktur oraz zobowiązań wobec dostawców zewnętrznych w obszarze działu HR
  • Wyliczanie i właściwy podział kosztów wydarzeń i usług świadczonych przez biuro rekrutacji i szkoleń
  • Przygotowywanie danych do comiesięcznego fakturowania oraz korekt faktur
  • Uzupełnianie danych w odpowiednich narzędziach i bazach
  • Dbałość o kompletność dokumentacji
  • Weryfikacja stopnia wykorzystania budżetu oraz realizacji planów szkoleń
  • Raportowanie danych, prowadzenie statystyk
  • Współpraca przy aktualizacji procesów i procedur
  • Obsługa wniosków o indywidualne dofinansowania do nauki i weryfikacja ich kompletności
  • Wysyłanie zaproszeń na szkolenia, weryfikacja list uczestników i kwestii organizacyjnych i logistycznych związanych z danym wydarzeniem
  • Bieżąca współpraca z klientami wewnętrznymi i innymi działami w firmie
  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług szkoleniowych i konferencyjnych
  • Udział w audytach procesów rekrutacyjnych i szkoleniowych
  • Współuczestnictwo w realizacji projektów HR

Nasze wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze związanym z szeroko pojętymi rozliczeniami
  • Znajomość branży HR – mile widziana
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała praktyczna znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Umiejętność współpracy, badania potrzeb oraz proponowania rozwiązań
  • Gotowość do dzielenia się wiedzą
  • Otwartość na naukę i nowe projekty

To oferujemy:

  • Dużą samodzielność działania po okresie wdrożenia
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Udział w ciekawych projektach
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Pracę w otwartym i sympatycznym zespole
  • Możliwość korzystania z ubezpieczenia medycznego i karty Multisport na preferencyjnych warunkach
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Branża
Usługi
Liczba pracowników
43000
Założone w
1990
Miasto
Wrocław