Wczytywanie...
2024-01-12

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego – chemicznego lub pokrewnego ( mile widziana technologia żywności, wiedza o żywieniu);
  • Minimum 2 letniego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze badań żywności;
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
  • Umiejętności pracy w grupie, dobrej organizacji czasu, samodzielności w podejmowaniu decyzji;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.

Główne zadania osoby na tym stanowisku to:

  • Profesjonalna opieka nad Klientem (koordynacja całego przebiegu realizowanych zleceń);
  • Przygotowywanie ofert handlowych dla Klientów z przypisanej bazy;
  • Nadzór nad terminową realizacją zleceń Klientów;
  • Fachowe doradztwo w zakresie świadczonych usług;
  • Przygotowywanie sprawozdań z badań;
  • Rozwój i systematyzowanie współpracy na dedykowanym portfelu klientów;
  • Współpraca prawidłowy przepływ informacji pomiędzy innymi działami wewnątrz organizacji;
  • Monitorowanie i analizowanie sprzedaży.

Wybranej osobie oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w rosnącej dynamicznie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B;
  • Kompleksowy proces wdrożenia do organizacji;
  • Profesjonalne szkolenia podnoszące poziom kwalifikacji zawodowych;
  • Pakiet niezbędnych narzędzi do pracy;
  • Pakiet benefitów (Multisport, Lux Med, ubezpieczenie grupowe);
  • Przejrzyste ścieżki kariery;
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole.
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
GBA Polska
Profil firmy
Branża
Laboratoria
Liczba pracowników
1000
Założone w
1989
Miasto
Wrocław