Wczytywanie...
2024-01-14

Twoje zadania:

  • administracja i wsparcie infrastruktury IT na poziomie funkcjonalnym (na miejscu i zdalne),
  • wsparcie dla systemów obsługujących produkcję, diagnozowanie i rozwiązywanie problemów na stacjach roboczych i serwerach,
  • wsparcie dla inicjatyw lokalnych (projekty, aplikacje, rozwiązania, spotkania),
  • zapewnienie zgodności z obowiązującymi standardami (przeglądy, zabezpieczenie dowodów wykonania, spełnienie wymagań audytowych, akcje zapobiegawcze),
  • zapewnienie zgodności w obszarze bezpieczeństwa (Security KPIs, obsługa incydentów, akcje proaktywne),
  • bieżąca realizacja zgłoszeń Użytkowników przy wykorzystaniu mechanizmu zgłoszeń i udziale HelpDesk,
  • stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez regularne szkolenia i studiowanie dostępnej dokumentacji,
  • współpraca z L0 /  L1 / L2 przy wsparciu dla diagnozowania i rozwiązywania incydentów

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane informatyka lub pokrewne),
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomość Systemów operacyjnych Windows Server (do wersji 2022 włącznie) oraz Windows 10 / 11
  • doświadczenie we wspieraniu technologii Vmware ESX 6.x,7.x,
  • umiejętność konfiguracji sieci LAN / VLAN, WAN, WiFi i analizy problemów komunikacyjnych,
  • umiejętność konfiguracji drukarek przemysłowych Zebra,
  • znajomość systemów bazodanowych SQL Server 2012/2014/2019,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • doskonałe umiejętności analityczne, rozwiązywania problemów i komunikacji.

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Stołówka pracownicza
  • Świadczenia świąteczne
  • Program emerytalny PPE
  • Pakiet szkoleń
  • Nagrody jubileuszowe
  • Karta Multisport
  • Inne Benefity z ZFŚS
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
Faurecia Automotive Polska S.A.
Profil firmy
Branża
Produkcja/Przemysł
Liczba pracowników
122000
Założone w
1997
Miasto
Jelcz-Laskowice