Wczytywanie...
2024-01-19

Twoje zadania:

  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych dostaw i zleceń
  • Kontakt z klientami firmy i rozwiązywanie bieżących problemów w transporcie
  • Obsługa klienta biznesowego w zakresie całej usługi transportowej
  • Obsługa systemów logistycznych

Twoje kwalifikacje:

  • Komunikatywnie posługujesz się językiem niemieckim
  • Lubisz wyzwanie, wielozadaniowość i chcesz się rozwijać
  • Jesteś ukierunkowany na realizację zadań, rzetelnie i sumiennie je realizujesz
  • Pierwsze doświadczenie w obszarze logistyki będzie Twoim atutem

Oprócz przyjaznej atmosfery naszym Pracownikom zapewniamy:

  • możliwość rozwoju zawodowego, poszerzania wiedzy i umiejętności
  • bogaty pakiet benefitów (m.in. prywatną opiekę medyczną dla pracowników i ich rodzin, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, program rekomendacji pracowników, dofinansowanie do urlopów, zniżki na firmowe produkty)
  • udział w ciekawych projektach
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Typ etatu
Pełny etat
LX Pantos Poland
Profil firmy
Branża
Logistyka
Liczba pracowników
1300
Założone w
2005
Miasto
Biskupice Podgórne